0
0
Inst preview
Долучайся до нашої Міноксидилії в Instagram
Менеджер: (066) 221-97-33
Щодня з 9:00 до 19:00

Як швидко відростити бороду

Як швидко відростити бороду

Уявіть собі нелегку ситуацію, коли ви докладаєте максимум зусиль, щоб досягти бажаного результату, але не бачите змін. Саме таку незадоволеність переживають чоловіки, стикаючись із проблемою відсутності росту бороди. Для багатьох чоловіків це має важливе значення, оскільки відсутність цього природного аксесуару може підривати їхнє відчуття власної мужності та привабливості. Далі ми розповімо, як вирішити проблему, якщо у вас не росте борода на щоках та інших ділянках обличчя.

Причини поганого росту бороди

Загальновідомо, що в кожної молодої людини організм індивідуальний. У деяких з них волосся починає активно рости вже в дев'ятому класі, в той час як у інших борода може не рости навіть до 25 років. Це явище часто пояснюється фізіологічною зрілістю організму. Головні чинники, що впливають на повільний ріст волосся на щоках, включають:

 1. Стрес.

 2. Генетична схильність.

 3. Зайва вага.

 4. Погане харчування.

Стрес і генетичні фактори вважаються основними впливовими чинниками, і не дарма говорять "виривати виривати на собі волосся", коли людина переживає багато стресів. Це також стосується генетики, оскільки, якщо у ваших родичів були проблеми з ростом бороди на щоках, то ці проблеми можуть спостерігатися і в вас.

Наукові дослідження на даний момент не можуть вплинути на генетичні фактори. Однак це не означає, що досягнути красивої та густої бороди неможливо. Для значного поліпшення ситуації достатньо дотримуватися певних правил у харчуванні, і це доступно для кожного.

Харчування для росту бороди

Для того щоб стимулювати ріст бороди, першим кроком є підтримання оптимального водного балансу в організмі. Це передбачає вживання достатньої кількості рідини. Науково не підтверджені загальноприйняті норми, такі як "2 літри на день" або "40 мілілітрів на кілограм ваги", тому важливо пити, коли відчувається спрага. Переважно споживати звичайну воду, уникаючи чаю і кави, оскільки кофеїн сприяє втраті вологи з організму.

Крім того, для стимуляції росту бороди корисні фолієва кислота та інші необхідні організму вітаміни, які покращують живлення волосяних фолікул. Ми рекомендуємо включати в раціон достатню кількість фруктів і овочів.

Відомо, що нестача тестостерону може бути однією з причин уповільненого росту волосся на щоках. Правильне харчування може допомогти стабілізувати гормональний баланс і поліпшити стан волосяних фолікулів.

Необхідні вітаміни для росту бороди

 1. Вітамін В3, якщо нестача цієї речовини, то потрібно додати у свій раціон банани, рибу, квасолю і особливо цвітну капусту.

 2. Вітамін А, відповідальний за здоров'я волосяної цибулини та надає природний блиск чоловічій бороді. Цей вітамін міститься в яйцях, сирі та авокадо.

 3. Вітамін С, який, крім лікування застуди, сприяє кращому росту бороди на щоках. Цей вітамін у великій кількості міститься в цитрусових, а також в помідорах і зеленому перці.

 4. Вітамін Е сприяє покращенню кровообігу в організмі, що допомагає і в рості волосся. Багато цього вітаміну міститься в бобах, горіхах і білокачанній капусті.

 5. Не останнім у вашому раціоні має бути вітамін В5, який допомагає боротися зі стресом.

Для того щоб посилити ефективність засвоєння вітамінів, можна, крім збалансованого харчування, використовувати спеціальні шампуні та маски з вітамінізувальним ефектом, які допоможуть, щоб росла борода. Звісно, засвоюватимуться корисні речовини не так добре, як з харчовими продуктами, але в комплексі такі заходи нададуть свою істотну користь.

Як правильно доглядати за бородою

На ріст бороди дуже впливає якість шкіри. Врахуйте, борода погано росте на щоках, якщо шкіра:

 1. Підвищеної жирності. 

 2. Забруднена.

 3. Має подразнення.

Тому необхідно правильно доглядати за своїм обличчям. І так, це стосується не тільки жінок. Важливо стежити за своєю шкірою щодня. Доглядати за бородою на щоках бажано відразу ж після появи щетини. Для цього можна використовувати міноксидил. Цей засіб безпосередньо впливає на волосяний фолікул. Під час контакту зі шкірою він розширює кровоносні судини, що сприяє збільшенню надходження поживних речовин до волосяних цибулин. Міноксидил активізує калієві канали, що впливає на фази росту волосся, подовжуючи анагенову фазу.

Якщо ріст вашої бороди сповільнений, головне - не переживати. Стрес може негативно вплинути на процес росту. Необхідно підходити до питань здоров'я і догляду за шкірою обличчя з розумом, і тоді вам все вдасться. Не соромтесь звертатися до фахівців для консультації і здачі аналізів, оскільки їхня мета - надати вам підтримку і допомогу.

Коментарі