0
0
Inst preview
Долучайся до нашої Міноксидилії в Instagram
Менеджер: (066) 221-97-33
Щодня з 9:00 до 19:00

Випадіння волосся бороди? Причини та поради

Випадіння волосся бороди? Причини та поради

Саме по собі випадіння волосся на бороді не впливає на здоров'я і не вимагає обов'язкового лікування. При цьому патологія може бути симптомом захворювання, що протікає в організмі, а також доставляти психологічний дискомфорт. За перших симптомів втрати волосся необхідно отримати консультацію лікаря-трихолога, щоб визначити точну причину того, що відбувається.

Що таке алопеція Барбає?

Таку алопецію можна визначити як стан, що спричиняє випадання бороди або волосся у чоловіків. Це захворювання, настільки ж неприємне, як спадкове випадіння волосся, є аутоімунним захворюванням і типом випадіння волосся, що вражає ділянку бороди у чоловіків. Випадіння волосся через колючу алопецію зазвичай відбувається в невеликих проміжках і може бути незручним з точки зору зовнішнього вигляду.

Чоловіки можуть помітити, що на лінії підборіддя або шиї немає рослинності на обличчі або щілини в бороді. Барбадоська алопеція - це особлива форма вогнищевої алопеції, яка вражає бороду. Зазвичай виникає раптово і спричиняє випадіння бороди невеликими круглими проміжками. Якщо ви належите до чоловіків з колючою алопецією або ламкою бородою, ви, ймовірно, шукаєте засіб від випадіння волосся. Спочатку зупинимося на причинах випадіння бороди.

Причини випадіння бороди

Точна причина втрати чоловічої бороди досі залишається відносно невідомою. Однак проблема випадіння бороди або вусів може бути спричинена безліччю різних причин. Шкірні захворювання, гормональний дисбаланс, опіки або нещасні випадки можуть бути причиною випадіння волосся на ділянці обличчя або на ділянці бороди та вусів загалом. Хоча вважається, що причиною алопеції є генетичні або гормональні чинники, експерти вважають, що вогнищева алопеція і вусата алопеція також можуть бути спричинені зовнішніми факторами, такими як стрес або травма. Можливі причини випадіння бороди можна перерахувати таким чином:

 1. Спадкові причини

 2. Стрес

 3. Погане харчування

 4. Ліки

 5. Алкоголь

 6. Хімікати

Дефіцит тестостерону і випадіння бороди

Тестостерон є одним із відповідальних гормонів, що сприяють росту фолікулів бороди. Здоровий рівень тестостерону сприятиме росту волосся по всьому тілу, включно з волоссям на обличчі. Однак низький рівень тестостерону не означає, що у вас завжди буде рідкісна борода або що ваша борода ніколи не буде рости. Це означає, що у людей з високим рівнем тестостерону борода відростає швидше, ніж у людей з низьким рівнем.

Стадії випадіння волосся

Крім вищевказаних причин, випадіння бороди може бути тільки природним циклом росту волосся. Бороди на вашому обличчі проходять фазу анаген-катаген-телоген, як і випадання волосся. Через цей цикл ви природним чином можете втратити багато бороди. Однак ви не втратите ці волосяні фолікули назавжди. Наприкінці циклу у вас знову відросте борода.

Що робити при випадінні бороди

Відповіді на запитання, як відростити бороду і усунути випадіння, можна перерахувати так:

 1. Масаж бороди для пожвавлення волосяних фолікулів.

 2. Надати важливість чищенню бороди.

 3. Натирання області бороди органічною олією для бороди.

 4. Використання міноксидилу.

 5. Вибір здорової дієти, що стимулює ріст бороди.

 6. Збільшення споживання вітамінів A, C і E.

 7. Уникнення агресивного догляду за бородою.

 8. Зниження стресу.

 9. Звернутися по медичну допомогу з приводу рівня тестостерону і ДГТ. 

Хоча випадіння волосся на бороді може бути неприємним, важливо пам'ятати, що випадіння волосся і бороди може бути частиною природної зміни фази росту коренів волосся. Тому чоловікам дуже важливо поліпшити свій спосіб життя для здоров'я бороди. На щастя, за правильних звичок і правильного харчування можна отримати густішу і здоровішу бороду.

Коментарі