0
0
Inst preview
Долучайся до нашої Міноксидилії в Instagram
Менеджер: (066) 221-97-33
Щодня з 9:00 до 19:00

Реп'яхова олія чи міноксидил: що краще

Реп'яхова олія чи міноксидил: що краще

Олія для бороди - це один із класичних народних засобів для забезпечення росту волосся. Однак із розвитком фармакологічної галузі з'явилося безліч препаратів, використання яких може скласти конкуренцію оліям для росту бороди. Провідну позицію серед таких засобів займає міноксидил. Далі ми порівняємо переваги реп'яхової олії та міноксидилу, щоб полегшити вам вибір.

Переваги реп'яхової олії 

Серед відомих природних речовин, які ще з давніх часів вважалися найкращими для того, щоб прискорити ріст волосся, варто виділити реп'яхову олію. За допомогою її використання відбувалася активна стимуляція волосяних фолікулів, що давало змогу чоловікам отримати красиву і густу бороду. Процес її виготовлення здійснюється з коренів звичайнісінького реп'яха. Та частина рослини, яка необхідна, просто поміщається в мигдальну або ж оливкову олію, після чого витримується протягом певного часу. Розчин, який виходить у результаті цієї дії, втирають безпосередньо в кореневу частину волосся. Це сприяє пробудженню тих цибулин, які сплять, і зміцнює волосся.

Олія показує свою ефективність, оскільки після її використання зменшується випадання волосся, воно стає міцнішим, густішим, а зовнішній вигляд - зовсім чудовим. Розчісування стає безболісним і простим. Позитивний вплив забезпечується, як на волосся, так і на чоловічу щетину. Серед позитивних властивостей можна виділити такі:

  1. У складі настоянки міститься велика кількість натуральних легкозасвоюваних елементів, що позитивно позначається на волосяних фолікулах;

  2. Відмінна регулювальна властивість, що сприяє очищенню пор і поліпшенню роботи сальних залоз;

  3. Зміцнення наймінімальніших ушкоджень, наявних у структурі волосся, що робить пасма гладкими;

  4. Усунення лущення, подразнень і свербіння завдяки наявності в складі спеціальних протизапальних елементів.

  5. При систематичному нанесенні реп'яхової олії на ділянку бороди може відбутися її активне зростання і поліпшення зовнішнього вигляду, що дуже важливо чоловікам.

Переваги міноксидилу

Міноксидил - це лікарський препарат, який в основному використовується для лікування випадіння волосся. Він діє за рахунок розширення кровоносних судин шкіри голови, що збільшує приплив крові до волосяних фолікулів. Поліпшення кровотоку може стимулювати ріст волосся у людей, які страждають від порідіння або облисіння. Для отримання помітних результатів може знадобитися кілька місяців постійного застосування препарату, причому ефект може бути різним у різних людей.

Ріст волосся

Міноксидил відомий насамперед своєю здатністю сприяти росту волосся. Його широко використовують для лікування андрогенної алопеції (облисіння у чоловіків і жінок), стимулюючи волосяні фолікули, подовжуючи фазу анагену (росту) волосяного циклу і сприяючи відростанню більш густого та об’ємного волосся. Це зробило міноксидил популярним препаратом для боротьби з випадінням волосся.

Простота застосування

Розчин міноксидилу випускається в рідкій формі, що полегшує його нанесення на шкіру голови. Зазвичай розчин наноситься двічі на день безпосередньо на уражені ділянки шкіри голови за допомогою піпетки або спрею. Такий зручний спосіб застосування дає змогу включити міноксидил у свій розпорядок дня без особливих незручностей.

Безрецептурна доступність

Ще однією перевагою міноксидилу є те, що в багатьох країнах він доступний без рецепта. Це означає, що міноксидил можна придбати без рецепта лікаря, що робить його легкодоступним для тих, хто шукає засіб від випадіння волосся. Однак перед початком прийому будь-якого нового препарату рекомендується проконсультуватися з медичним працівником.

Універсальність застосування

Розчин міноксидилу може застосовуватися як чоловіками, так і жінками, які страждають на випадіння волосся. Він ефективний за різних форм випадіння волосся, включно з облисінням за чоловічим і жіночим типом. Така універсальність робить його універсальним засобом для людей незалежно від їхньої статі та причини випадіння волосся.

Мінімальні побічні ефекти

У разі використання міноксидилу відповідно до інструкції побічні ефекти, як правило, мінімальні. Найпоширенішими побічними ефектами є подразнення шкіри голови, свербіж і сухість. Як правило, ці побічні ефекти мають слабкий і тимчасовий характер.

Що вибрати: міноксидил або реп'яхову олію

Ставлячи запитання про те, що краще: реп'яхову олію чи міноксидил, варто розглянути особливості кожної речовини. Олія належить до категорії натуральних продуктів, що використовуються протягом багатьох століть. За допомогою її використання щетина може отримати повноцінне живлення і привабливий вигляд. Якщо ж дивитися на міноксидил, то це препарат нового покоління, який перед реп'яховою олією має безліч переваг. Міноксидил кращий за реп'яхову олію за рахунок таких незаперечних переваг:

  1. Безпека. У складі косметичних і аптечних олій міститься максимальна кількість компонентів, що провокують сухість, лущення, подразнення шкіри та алергічні реакції.

  2. Виражений результат після застосування. Розробка міноксидилу не здійснювалася безпосередньо для чоловічої щетини, але при постійному використанні можна досягти бажаного результату.

  3. Зручне застосування препарату. Міноксидил продається в зручних флакончиках для використання, а олія найчастіше представлена в продажу в пляшках, які в процесі експлуатації часто розливається.

  4. Економна витрата. Під час нанесення такого препарату на бороду буде використовуватися мінімальна кількість засобу завдяки наявності спеціального дозатора. Нанесення реп'яхової олії навпаки передбачає використання в рясній кількості.

Тому, якщо необхідно виконати якісний догляд за бородою в обов'язковому порядку використовуйте міноксидил, який має безліч незаперечних плюсів.

Особливості одночасного застосування міноксидилу і реп'яхової олії

Переймаючись питанням про те, використовувати міноксидил або реп'яхову олію, спочатку рекомендується оцінити всі за і проти, щоб підібрати найбільш підходящий результат. Оскільки обидва засоби дуже корисні для бороди, багато хто впевнений у тому, що їх можна застосовувати одночасно. Але на практиці це не зовсім так. Тут варто звернути увагу на особливості їх використання. Якщо реп'яхову олію наносять лише 2-3 рази на тиждень, то міноксидил рекомендується застосовувати щодня. Краще не комбінувати між собою 2 абсолютно різних підходи і зупинитися на одному.

Коментарі