0
0

Як відрізнити оригінальний міноксидил від підробки

images
Автор статті Стас Борода - спеціаліст в галузі трихології з багаторічним досвідом, засновник компаній “Minoxidil-Ukraine”, “Minoxidilia”.
Як відрізнити оригінальний міноксидил від підробки

Зміст

 1. Міфи, пов'язані з міноксидилом
 2. Факти, що свідчать про придбання оригіналу
 3. Топ-3 оригінальних міноксидили

Міноксидил є лікарським засобом, який широко застосовується під час лікування облисіння і для профілактики алопеції. Нині можна легко придбати підробку цього препарату, який не тільки не дасть позитивного результату, а й може істотно нашкодити здоров'ю.

Міфи, пов'язані з міноксидилом

 1. Кіркланд - єдиний оригінальний засіб. Міноксидил дійсно входить до складу цього лосьйону, проте цей діючий компонент також використовується для виробництва інших засобів від облисіння.

 2. Оригінал виробляється в Ізраїлі. У разі якщо цей факт стосується Кіркланда, то це правда - цей препарат виробляється в Ізраїлі. Однак існують інші лікарські засоби від облисіння, які виготовляються в Америці або Італії.

 3. Підробки мають запах спирту. Навпаки, саме оригінальній продукції властивий запах спирту. Це зумовлено тим, що спирт використовується в процесі виробництва, а отже, входить до складу. Завдяки наявності спирту міноксидил не розчиняється у воді.

 4. Оригінальний препарат не викликає алергії. Алергічна реакція може бути викликана будь-яким компонентом, який входить до складу оригінального препарату. У більшості випадків пропіленгліколь може викликати подразнення чутливої шкіри, тому можна підібрати продукт без нього.

 5. Аналоги небезпечні для дітей і тварин. Це правда, однак, не тільки аналоги небезпечні для маленьких дітей і тварин, а й оригінальний засіб. Саме тому флакон з ліками оснащений захистом від дітей - кришка не відкручується, а відкривається натисканням.

 6. Справжній препарат викликає ріст за кілька тижнів. Це не так, для поліпшення росту волосся потрібен місяць регулярного використання препарату, а для видимого результату 3 місяці.

 7. Засіб допомагає всім. Прийом цього препарату допомагає не всім людям, але більшості. Як правило, результат залежить від того, наскільки рано людина почала лікування, наприклад, прибрати лисину можна в перші 5 років, однак після 10 зробити це вже практично неможливо.

Факти, що свідчать про придбання оригіналу

Нижче перераховані деякі факти, відповідність з якими свідчить про те, що куплена продукція є оригінальною:

 1. На ранніх етапах облисіння волосся починає рости при дворазовому використанні препарату.

 2. Через утворення нового волосся, на самому початку лікування може спостерігатися сильне випадіння волосся.

 3. На флаконі та коробці обов'язково повинен бути термін придатності та код виробника, які також повинні збігатися.

 4. Під час відкривання флакона чується характерний звук.

 5. Колір речовини має бути однорідним, у холодну пору може спостерігатися невелика кількість осаду, а запах не повинен бути надмірно спиртовим.

 6. У коробці або на флаконі обов'язково має бути інструкція.

 7. Важливо відзначити, що бажано купувати ліки у перевіреного продавця, оскільки це унеможливить купівлю не оригінального засобу.

Топ-3 оригінальних міноксидили

Міноксидил Kirkland Signature 5%

Міноксидил Kirkland Signature 5% - це передовий косметичний продукт для підсилення росту волосся та бороди чоловіків. Відомий як один з найефективніших засобів у світі для боротьби з проблемами втрати волосся та стимуляції росту бороди. Продукт виготовлений у США компанією Kirkland Signature. Ідеально підходить для тих, хто бажає мати густу бороду, особливо якщо вона слабо росте або відсутня взагалі. Бородачі по всьому світу переконалися у його безпеці та ефективності.

Міноксидил Rogaine 5%

Rogaine 5% від компанії Johnson&Johnson був одним з перших продуктів, що містять міноксидил. Цей бренд є піонером у використанні міноксидилу, і це може пояснити вищу вартість його флакону порівняно із міноксидилом від Кіркланд. Але чи є вони різними за своїми характеристиками? Особисто я вважаю, що їх властивості дуже схожі. Деякі віддають перевагу Rogaine, інші - Кіркланд. Є думка, що Rogaine діє потужніше, але це питання вибору та індивідуального сприйняття кожного користувача.

Міноксидил Minox 15%

Minox 15% відзначається не лише найвищою з дозволених концентрацією міноксидилу, але і наявністю природного інгредієнта - азелаїнової кислоти, яка блокує дію дигідротестостерона. Така унікальна комбінація може стимулювати рост волосся навіть на ділянках, де вони не росли протягом багатьох років. Рекомендується використовувати цей препарат тільки у випадках, коли звичайна 5% концентрація не приносить очікуваного ефекту, а не як ваше перше лікування проти випадання волосся.


Якщо ви використовуєте міноксидил протягом тривалого часу і не бачите результатів, можливо, ви придбали підроблений продукт. Через популярність на ринку з'явилася велика кількість підроблених препаратів міноксидилу. Ви повинні бути обережними. Щоб бути впевненими у товарі, завжди купуйте в авторитетних магазинах або у роздрібних торговців, які мають відповідні сертифікати. Сподіваємося, ми змогли допомогти вам!

Попередня стаття Наступна стаття
Коментарі