0
0

Як пов'язаний біотин та випадіння волосся

images
Автор статті Стас Борода - спеціаліст в галузі трихології з багаторічним досвідом, засновник компаній “Minoxidil-Ukraine”, “Minoxidilia”.
Як пов'язаний біотин та випадіння волосся

Зміст

  1. Переваги біотину
  2. Причини випадіння волосся
  3. Діагностика випадіння волосся
  4. Медичні стани, що впливають на випадіння волосся
  5. Комбінація з біотином

Дерматологи протягом багатьох років призначали біотин, вітамін групи В, для лікування випадіння волосся, незважаючи на відсутність переконливих досліджень, що підтверджують його ефективність. Це пояснюється тим, що на практиці біотин показує хороші результати. Біотин корисний для здоров'я волосся і нігтів, роблячи їх більш товстими і міцними. Пероральний прийом біотину вважається безпечним навіть у великих дозах.

Переваги біотину

Біотин використовується в основному під час лікування алопеції у чоловіків і жінок, сприяючи росту волосся і зниженню запалення. Користь від біотину отримують волосяні фолікули, шкіра і нігті.

Причини випадіння волосся

Випадання волосся може бути спричинене безліччю причин, включно із системними проблемами в організмі. Якщо волосся випадає біля коріння, це може свідчити про проблеми зі здоров'ям або стрес. Одна з найпоширеніших причин випадіння волосся - це харчування. Сучасні дієти часто обмежені й не завжди містять необхідні вітаміни та білки. Крім того, для гормональної активності необхідні вуглеводи, а мозку потрібні жири.

Діагностика випадіння волосся

Для виявлення причин випадіння волосся дерматологи проводять ретельний фізичний огляд, вивчають медичну історію пацієнта та його сім'ї, аналізують раціон харчування та фізичну активність, а також беруть до уваги ліки, які вживають, адже деякі з них можуть спричинити випадання волосся.

Діагностика випадіння волосся

Медичні стани, що впливають на випадіння волосся

Найчастішими медичними станами, пов'язаними з випадінням волосся, є ендокринні захворювання, включно з проблемами з гіпофізом, паращитовидними залозами, наднирковими залозами, яєчниками або сім'яниками. Наприклад, жінки в клімактеричному періоді, які страждають рясними кровотечами, можуть відчувати дефіцит заліза, що призводить до анемії і, як наслідок, до випадіння волосся. Баріатричні операції також вимагають приймання харчових добавок, оскільки зменшений кишківник не здатний засвоювати достатню кількість поживних речовин, що може призвести до випадіння волосся за значної втрати ваги.

Комбінація з біотином

Для прийому біотину дерматологи рекомендують використовувати комбінацію вітамінів мега-В, що містить 3 міліграми біотину, 30 міліграмів цинку, 200 міліграмів вітаміну С та менш ніж 1 міліграм фолієвої кислоти. У деяких випадках така комбінація може спричинити шлункові розлади, і тоді рекомендується вживання тільки біотину. Якщо мега-комбінація вітамінів групи В недоступна, можна приймати біотин, цинк і вітамін С окремо.

Попередня стаття Наступна стаття
Коментарі
Читайте також
09-05-2024 11:03
Засіб для догляду за бородою: Як правильно вибрати
Засіб для догляду за бородою: Як правильно вибрати
Борода - це не тільки символ мужності та стилю, а й потребує особливої уваги та догляду. Правильний догляд за бородою допомагає не тільки підкреслити її красу, а й зберегти здоров'я шкіри обличчя. Дал..
16-05-2024 08:59
Чоловіча косметика для волосся: Що потрібно для ідеального образу
Чоловіча косметика для волосся: Що потрібно для ідеального образу
Чоловіча косметика для волосся і бороди надає можливість не тільки підтримувати волосся в ідеальному стані, а й експериментувати з образами, висловлюючи свою індивідуальність. Ринок сьогодні пропонує ..
30-05-2024 15:06
Вплив харчування на здоров'я волосся і шкіри
Вплив харчування на здоров'я волосся і шкіри
Здоров'я волосся і шкіри безпосередньо залежить від нашого харчування. Вітаміни, мінерали та інші поживні речовини, отримані з їжі, відіграють ключову роль у підтримці їхньої краси та здоров'я. Далі м..
15-07-2024 09:30
Чи може низький рівень заліза впливати на випадіння волосся
Чи може низький рівень заліза впливати на випадіння волосся
Низький рівень заліза в організмі може мати значний вплив на здоров'я вашого волосся. Залізо відіграє ключову роль у формуванні гемоглобіну - речовини, яка переносить кисень до клітин тіла, включаючи ..